Zenová zahrada GANEŠA

Kód: 1146
Neohodnoceno
349 Kč
Skladem

Zenová zahrada GANEŠA vyrobená z moderního cementu oživí tradiční i moderní interiér. Vnese do vašeho prostoru esenci klidu, harmonie a duchovní síly. Pomůže vám nastolit rovnováhu a lépe zvládat nároky současné doby a načerpat životní energii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zenová zahrada GANEŠA  oživí tradiční i moderní interiér. Vnese do vašeho prostoru esenci klidu, harmonie a duchovní síly. Pomůže vám nastolit rovnováhu a lépe zvládat nároky současné doby a načerpat životní energii.

Ganeša je mimořádně populárním bohem nejen v Indii, ale díky své síle i celosvětově. Je žádán o pomoc a podporu v začátcích nových projektů, při odstraňování překážek, při většině důležitých životních kroků a zejména o podporu ve finanční oblasti. Je také uznávaným bohem vzdělání a moudrosti. Veškeré duchovní rituály v hinduistické tradici začínají právě vzýváním boha Ganéši. V tantrické tradici se pak Ganéša považuje za ochránce milostných vztahů.

Balení obsahuje: základní misku, sošku Ganeši, bílý dekorativní písek, dekorační kamínky, svícen na čajovou svíčku, čajovou svíčku, držák na vonné tyčinky, vonné tyčinky, bambusové hrabičky pro dekorativní úpravu písku. 

Velikost 18x18 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zenové zahrady
Hmotnost: 0.78 kg