DRAČÍ ŽELVA s ingotem

Kód: 996
Novinka
Neohodnoceno
218 Kč
Skladem

Želvy jsou uctívány jako symboly a ochránci zdraví a dlouhého věku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Želva je vždy symbolem zdraví, dlouhověkosti, síly, odolnosti a úspěchu v kariéře. Drak představuje moudrost, přehled a orientaci v problémech. Proto je tato kombinace považována za vynikající pro podporu sektorů Kariéra a Bohatství. Dračí želva stojí na mincích a na zádech má zlatý ingot , symbol hojnosti a bohatství. 

Želva, známá pro své spojení s bohatstvím a dlouhověkostí, nese majestátní dračí hlavu, která symbolizuje sílu a transformaci. Společně vytvářejí harmonickou reprezentaci prosperity a úspěchu a inspirují vás k tomu, abyste přijali život plný hojnosti a pozitivní energie.

Umístěním figurky Želvy s dračí hlavou do vašeho domova nebo kanceláře pozvete energie prosperity a bohatství, aby proudily do vašeho života. Želvu můžete umístit na severu v sektoru kariéry, nebo v jihovýchodní oblasti Peněz. Dobře se uplatní také v obývacím pokoji nebo jídelně. Figurka slouží jako připomínka, abyste zůstali trpěliví, vytrvalí a soustředili se na své cíle a využili vlastnosti želvy a draka k přilákání úspěchu a finančního blahobytu.

Velikost 10x6,5x8 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Želvy
Hmotnost: 0.35 kg