Mince, Strana 2

29 položek celkem
Taštička HOJNOST s mincí D
55 Kč

Tradiční taštička z vyšívaného čínského hedvábí se zlatým lemováním. Na peníze, doklady, kosmetiku, nebo jiné drobnosti.  Skvělá také jako stylový obal na dárek.

1216
Taštička HOJNOST s mincí  B
55 Kč

Tradiční taštička z vyšívaného čínského hedvábí se zlatým lemováním. Výšivka s čínskými znaky dlouhověkosti a zlatými rybkami – symboly bohatství. Skvělá také jako...

1214
Taštička HOJNOST s mincí C
55 Kč

Tradiční taštička z vyšívaného čínského hedvábí se zlatým lemováním. Výšivka se symboly úspěchu ve studiu, kariéře a vysokého postavení. Skvělá také jako stylový obal na...

1215
Mincový ověs A
218 Kč

MINCOVÝ OVĚS je symbolem hojnosti a dostatku. Jeden z nejlepších triků k zajištění nevysychajícího proudu příjmů. Nepostradatelný aktivátor příjmů.

911
HAD ŠTĚSTÍ S MINCÍ
60 Kč

Had (Še) je spojován se štěstím, dobrým osudem, sílou a rodinným blahobytem.

878
Stromek štěstí a hojnosti (1)
140 Kč

Stromek štěstí a hojnosti obalený mincemi - symboly bohatství a dostatku. Vnáší do prostoru vibrace hojnosti a spokojenosti. Přináší bohatství.

604
Ověs DRAK
Ověs DRAK
Skladem
75 Kč

Ověs DRAK (lung)  je symbolem východu, slunce, jara, císaře – muže, dobra a plodnosti.

589
Ověs Draci a mince hojnosti
75 Kč

Stylizované figury draků drží v tlapách repliku čínské mince - symbol hojnosti a blahobytu.

590
Ověs FÉNIX
75 Kč

Ověs FÉNIX feng-chuang) FÉNIX je symbolem jihu, slunce, slávy, prosazení se na veřejnosti. Podle čínské tradice symbolizuje ženskou energii, císařovnu, krásu a dobrotu.

591
Mince PYRAMIDA
75 Kč

Repliky tradičních čínských mincí. Přináší hojnost a prosperitu. Jeden z nejlepších tipů k zajištění nikdy nevysychajícího zdroje příjmů.

540
MINCOVÝ OVĚS S INGOTEM
85 Kč

MINCOVÝ OVĚS S INGOTEM je symbolem hojnosti a dostatku. Mince svázané do kruhu jsou symbolem nekonečného přílivu hojnosti. Ingot zavěšený dole symbolizuje trvalé bohatství.

501
Mincový GLOBUS
150 Kč

Mincový GLOBUS navíc přivolává úspěch do vašeho podnikání a všech životních kroků, ať se na světě právě nacházíte kdekoli. Zajišťuje vám klid a životní stabilitu.

483
Nahoru
Další produkty

Repliky čínských mincí jsou téměř zázračnými prostředky v praxi Feng shui. Jejich kulatý tvar s čtvercovým otvorem uprostřed je symbolem harmonie nebe a země. Použití najdou zejména při aktivaci oblastí peněz a kariéry, ale jsou nezbytné také při věštění pomocí I-Ting.