ČÍNSKÁ ASTROLOGIE
PRO ROK 2018

 • předpověď pro rok 2018
 • rok Zemského psa a další znamení
 • letící hvězdy a jejich vliv
více informací

V měsíci květen ke každé objednávce nad 500 kč Zdarma Zlatá karta ochrany - Buddha s dětmi

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.

Katalog

DOPLŇKY PRO FENG SHUI
Vše po čem při harmonizaci Feng Shui toužíte rozdělené do sekcí podle druhu.

DOPLŇKY PRO FENG SHUI Počet produktů: 606

Podkategorie

 • Mandarinské kachničky
  Pár Mandarinských kachniček je ideální pro podporu a posílení vztahu nebo nalezení nové lásky. Symbolizují dobré a trvalé partnerství.
 • Buddhové

  V čínské tradici je používáno množství zobrazení Buddhy. Jeho sošky jsou využívány pro harmonizaci a aktivaci nejrůznějších životních oblastí. Buddha je tradičně považován za symbol moudrosti, lásky, trpělivosti a hojnosti.

 • Čínské mince a ingoty

  Repliky čínských mincí jsou téměř zázračnými prostředky v praxi Feng shui. Jejich kulatý tvar s čtvercovým otvorem uprostřed je symbolem harmonie nebe a země. Použití najdou zejména při aktivaci oblastí peněz a kariéry, ale jsou nezbytné také při věštění pomocí I-Ting.

 • Magická zvířata

  Mystická zvířata jsou v Číně odedávna používána na podporu a ochranu v nejrůznějších životních oblastech. Věříme, že i vy mezi nimi najdete to, které vám poskytne podporu a ochranu právě v té části života, kde si to budete přát.

 • Zrcátka Ba Gua
  Zrcátka Ba Gua jsou jedním z nejmocnějších ochranných prostředků Feng Shui. Zavěšené ve vstupním sektoru vás chrání před cizími vlivy a nebezpečnými energiemi.
 • Křišťály pro Feng Shui

  Křišťály pro Feng shui jsou dokonalými harmonizátory bytu i pracoviště. Jemně harmonizují energii prostoru a aktivně stimulují energii člověka. Jejich dokonalé vybroušení pomáhá zpřesnit myšlení, podporuje společenský život a kreativitu. Pomáhají zaktivovat temné kouty se stagnující energií, zavěšují se do středu temných chodeb, kde zlepšují tok energie. Jejich blahodárné působení lze pozorovat nejen na lidech, ale i na zvířatech a rostlinách, jejichž růst je díky nim stimulován. Překrásně vypadají křišťály zavěšené v okně nebo uprostřed místnosti.

 • Kaligrafie

  Čínská kaligrafie je mimořádně populární a dekorativní. Kaligrafie jsou tradičně považovány za "pracovní příkazy" jednotlivým bohům, které jim přikazují splnění dané žádosti nebo pokynu. Jsou vytvářeny černou tuší nejčastěji na červený nebo bílý papír. Červená barva papíru je považována za symbol "červeného ptáka jihu = slunce" a symbolizuje štěstí.

 • Čínská tušová malba
  Tradiční čínská tušová malba vyzařuje jemnost, cit a pevnou ruku mistra. Svou krásou a pozitivním vyzařováním se stane ozdobou každého interiéru.
 • Pagody
  Pagoda je považována za jeden z největších zesilovačů, podporujících vzdělání, inspiraci a úspěch v kariéře. Odráží negativní cchi a škodlivé vlivy z okolí. Mezi znalci je považována za mocný amulet, který poskytne ochranu, zlepší vztahy a upevní společné cíle. Přináší zisk a zajistí úspěch během těžkých časů.
 • Talismany

  Výběr těch nejúčinnějších talismanů z tradiční školy Feng shui.

 • Andělé a nebeští ochránci

  Již od pradávna si naši předkové byli vědomi přítomnosti andělů a nebeských bytostí ve svém okolí. Ti byli pro lidstvo spojením s nebesy. Pomáhají nám na cestě životem, chrání nás a povzbuzují. Jsou vždy ochotni nabídnout nám svou podporu. Andělé jsou božími posly. Dovolte jim vstoupit do vašeho života.

 • Plakáty
 • Zvokohry a zvonky

  Zvonkohry jsou tradičními nápravnými prostředky Feng shui. Pomáhají harmonizaci prostoru a zabraňují stagnaci energie.

 • Bambusové flétny

  Bambusové flétny jsou skvělými ochrannými prostředky. Odklánějí negativní energii a aktivují pozitivní čchi radosti a úspěchu.

 • Zenové zahrady

  ZENOVÉ ZAHRADY se radikálně liší od všech ostatních typů zahrad. Posilují v nás kreativitu a hravost. Jejich úprava odráží náš vnitřní pocit. I malá změna rezonuje s naším momentálním naladěním. Miniaturní ZENOVÉ ZAHRADY zklidní naše nervy, potěší duši a pomáhají nám nalézt to, co je skutečně důležité. Pomáhají nám odstranit stres, relaxovat a meditovat. Jejich tvorba má tisíciletou tradici. Vaše miniaturní ZENOVÁ ZAHRADA může být počátkem zcela nového pohledu na život. Přiblíží vás k tradicím, jejichž kořeny sahají více než pět tisíc let do minulosti.

 • Svíčky

  Již po tisíciletí je lidem známo, že světlo svíček dává pocit klidu a jistoty. Po mnoho generací je ověřeno jejich kladné působení na očistu energií v prostoru, zklidnění a podporu soustředění. Mohou také posilovat směřování energie k vytčeným cílům. K tomuto účelu jsme se rozhodli využít tradičních znalostí starých čínských mistrů Feng shui a nabídnout vám ručně malované svíčky s kaligrafickými znaky.

 • Svícny a aromalampy

  Umístění svícnu nebo aromalampy ve vašem prostoru je skvělý způsob, jak prozářit a provonět domov nebo kancelář, ale také způsob jak aktivovat důležité oblasti našeho života. Výborně se uplatní v sektorech Manželství, Slávy, nebo energetickém centru. Správně zvolená vůně očišťuje prostor a aktivuje pozitivní energie.

 • Vonné tyčinky

  Zapálením vonné tyčinky vnášíte do svého prostoru klid a harmonii. Očišťujete prostor od vibrací minulosti a aktivujete pozitivní energie.

 • Kompasy

  Kompas je nezbytnou pomůckou při praktikování umění Feng shui. S jeho pomocí snadno zaměříte světové strany a tím i jednotlivé životní oblasti.

 • Čínský zodiak

  Dvanáct zvířat čínského zodiaku příslušejících k jednotlivým rokům vám nyní nabízíme v tradičním provedení. U každého z nich najdete stručnou charakteristiku a roky, ke kterým přísluší. Mimo tyto překrásné sošky vám nabízíme kaligrafické znázornění znaku vašeho zodiaku.

 • Knihy
  Chcete se dozvědět o Feng Shui víc a začít ho využívat pro podporu energií vašeho domova? Zharmonizovat jednotlivé oblasti a žít život naplněný štěstím, zdravím, harmonií a prosperitou? Podívejte se na naši nabídku.
 • Šperky a ozdoby

  V této kategorii Vám nabízíme neobvyklé a krásné šperky dovezené z Číny. Zaměřujeme se především na šperky vyrobené z tradičních materiálů jakými jsou například jadeit nebo nefrit, nebo takové, které vycházejí z typické čínské symboliky. Proto zde najdete především šperky zdobené typicky čínskými motivy, jako například drak, fénix, znamení čínského horoskopu, ochrané čínské symboly a kaligrafické znaky. Přejeme Vám hodně radosti se šperky od nás.

 • Harmonizační kameny

  Využijte sílu přírody skrytou v polodrahokamech pro aktivaci vašeho prostoru. Vhodným rozmístěním očištěných a aktivovaných polodrahokamů můžete váš prostor nejen zkrášlit, ale dodat mu potřebnou sílu a energii.

na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 606 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 606 položek