ČÍNSKÁ ASTROLOGIE
PRO ROK 2018

  • předpověď pro rok 2018
  • rok Zemského psa a další znamení
  • letící hvězdy a jejich vliv
více informací

V měsíci květen ke každé objednávce nad 500 kč Zdarma Zlatá karta ochrany - Buddha s dětmi

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
Vstupní prostor

VSTUPNÍ PROSTOR každého domu, bytu i kanceláře je hlavním příjemcem energie z okolí. Je-li tato energie pozitivní a prospěšná je třeba ji přilákat, aby mohla náš prostor obohatit. Naopak pokud je energie negativní (nevhodné okolí - frekventovaná ulice, příliš kolemjdoucích, hřbitov, nemocnice nebo policejní stanice ... v blízkosti), je vhodné se...

VSTUPNÍ PROSTOR každého domu, bytu i kanceláře je hlavním příjemcem energie z okolí. Je-li tato energie pozitivní a prospěšná je třeba ji přilákat, aby mohla náš prostor obohatit. Naopak pokud je energie negativní (nevhodné okolí - frekventovaná ulice, příliš kolemjdoucích, hřbitov, nemocnice nebo policejní stanice ... v blízkosti), je vhodné se před takovouto SHA ČCHI chránit a zabránit jí ve vstupu do našeho soukromého prostoru.

Zobrazit

Vstupní prostor Počet produktů: 73

na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 73 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 73 položek